Godziny pracy:Pon - Pt 8.00 - 18.00 Zadzwoń: (+48) 605 394 417

O nas

Dlaczego STAP?

Przemek STAPBudowanie firmy jest jak budowanie mistrzowskiej drużyny piłkarskiej.
Dwadzieścia lat temu byłem napastnikiem, obrońcą i bramkarzem w jednoosobowej lidze osiedlowej. Dziś mogę śmiało powiedzieć, że STAP gra w rozgrywkach Euro, a jutro zawalczymy o Mundial. Bo zarówno w życiu, jak i biznesie, pragnę jednej rzeczy: bardziej. To pragnienie przyświecało mi, kiedy jechałem autobusem numer 21 na pierwsze zlecenie. Miałem dwadzieścia lat, kilka śrubokrętów w kieszeni  i już wtedy byłem bardzo zajętym człowiekiem. Pomóż, przykręć, napraw, wywierć – telefon mój dzwonił, a ja pomagałem, przykręcałem, naprawiałem, wywiercałem i… chciałem bardziej.  Niebawem krąg znajomych rozrósł się do kręgu klientów, a mnie zaczęło brakować rąk do pracy. Serwis Techniczny Andrzejaczek Przemysław stał się więc naturalną konsekwencją wykonywanego zawodu, a proste prace elektryczne z czasem zaczęły nabierać rozmachu: otrzymywałem duże zlecenia z zakładów produkcyjnych – nie tylko związane z montażem czy serwisem instalacji elektrycznych, ale również na prace mechaniczne.
Stopniowo budowałem zespół, specjalizując  się zarówno  w swoim fachu, jak i w nowej roli menadżera.

Ta dwutorowa edukacja sprawiła, że nawet dziś, po 20 latach, kiedy STAP osiągnął status firmy globalnej, wykonującej budowy i zlecenia w całej Europie, ja nadal nie jestem typem prezesa w krawacie. Poza danymi finansowymi i sztuką zarządzania, mam ogromną wiedzę i doświadczenie w całym zakresie usług, jakie oferujemy klientom.  Dzięki temu z łatwością rozwiązuję „nierozwiązywane” problemy, znajduje wyjście tam, gdzie nikomu nie przyjdzie do głowy, by go szukać i nigdy się nie poddaję.

Taki jest też mój zespół. Mówię o nich czasami STAP Marines, bo jak amerykański korpus sił zbrojnych są zdolni do wykonania szerokiego wachlarza zadań. A przy tym są drużyną, która wyznaje zasadę: jeden za wszystkich, wszyscy za jednego.

W biznesie wyznaję zasadę win-win,  ponieważ, zależy mi,  aby obie strony kontraktu gwarantowały rzetelność i wzajemną satysfakcję. Bo biznes to dyscyplina zespołowa, w której wygrywa ten, kto pozwala wygrać również innym.

Przemysław Andrzejaczek
Szukasz stabilnego partnera?


Serwis w Polsce i na całym świecie

Jakość, pasja, nowoczesność

+ 48 605 394 417

www.stap.com.pl

biuro@stap.com.pl

LokalizacjaNasza siedziba

Polska, Olsztyn