Instalacje przemysłowe

Instalacje przemysłowe

Instalacje przemysłowe

Instalacje elektryczne są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania obiektów przemysłowych. Mądrze zaprojektowane pozwalają na oszczędności, wzrost efektywności i usprawniania procesów. Kompleksowe wsparcie dla obiektów przemysłowych w zakresie instalacji elektrycznych od STAP zaczyna się od projektu, przez realizację po serwis i utrzymanie.

Czego mogą od nas Państwo oczekiwać?

Prowadzimy realizacje wraz z nadzorem oraz wynajmujemy pracowników na krótki okres. Możemy też wynająć brygadę elektromonterów z nadzorem Klienta lub w trybie zadaniowym. Mamy bogate doświadczenie w pracy w Polsce i za granicą. Stosujemy nowoczesne technologie i promujemy efektywne rozwiązania dopasowane do potrzeb obsługiwanych obiektów.

Jakie usługi proponujemy:

Okablowanie i trasy kablowe,
instalacje elektryczne,
instalacje niskoprądowe,
instalacje SN,
oświetlenie,
automatyka,
relokacje urządzeń,
serwis i utrzymanie instalacji

Automatyka

Automatyka w przemyśle oznacza skrócenie czasu produkcji i uproszczenie procesów, a co za tym idzie: obniżenie kosztów. To bezpieczeństwo, wzrost wydajności i rozwój. Pod warunkiem, że zostanie rzetelnie zaplanowana i wdrożona.

Automatyka

Relokacje urządzeń

Zmiana linii produkcyjnych, przeniesienie zakładu, wymiana sprzętu, modernizacja - jesteśmy sprawdzonym partnerem przy realizacji takich decyzji biznesowych. Zapewniamy bezpieczeństwo oraz oszczędność czasu i pieniędzy.

Relokacje urządzeń