Kariera

Kariera

Kariera

Największą wartością naszej firmy są ludzie. To nasi pracownicy są gwarantem najwyższej jakości usług. Zapraszamy do udziału w naszych rekrutacjach. Zapewniamy pracę w świetnej atmosferze, szkolenia i wyzwania, które w tak dobrym zespole podejmuje się z przyjemnością.

Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów oraz budowaniu trwałego, zgranego zespołu, dlatego zachęcamy do plikowania przede wszystkim osoby z uprawnieniami i doświadczeniem.

  • Elektromonter

    Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie, Olsztyn

    Rozwiń szczegóły oferty Zwiń szczegóły oferty

    Miejsce pracy:

    • warmińsko-mazurskie, Olsztyn

    Opis stanowiska:

    • montaż instalacji elektrycznych
    • nadzór nad bieżącą eksploatacją tych instalacji - usuwanie awarii

    Wymagania:

    • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o kierunku elektrycznym
    • uprawnienia sep 1 kV
    • dyspozycyjność
    • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
    • prawo jazdy kat.B (mile widziane)

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju zawodowego
    • zatrudnienie w formie umowy o pracę
  • Serwisant urządzeń chłodniczych i klimatyzacji

    • Kontrola poprawności działania instalacji klimatyzacyjnych, chłodniczych zgodnie z założonym harmonogramem;
    • Przeprowadzanie konserwacji, przeglądów instalacji klimatyzacyjnych, chłodniczych zgodnie z planem;
    • Wykonywanie bieżących napraw;
    • Zgłaszanie konieczności zakupu niezbędnych części zamiennych do instalacji klimatyzacyjnych, chłodniczych;
    • Sporządzanie raportów z przeprowadzanych prac.

    Wymagania:

    • znajomość obsługi technicznej instalacji chłodniczych, klimatyzacyjnych,
    • doświadczenie w pracach z urządzeniami technicznymi,
    • mile widziany SEP do 1kV, uprawnienia FGAZ
    • prawo jazdy kat. B,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • bardzo dobra organizacja pracy.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę + premie,
    • interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,
    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach (liczne szkolenia),
    • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności