Working hoursMon - Fr 8.00 - 18.00 Call us: (+48) 605 394 417
  • Polski
  • English
  • Deutsch

STAP OLSZTYN

Dołącz do nas

Wierzymy, że za sukcesem naszej firmy i każdego realizowanego przez nas przedsięwzięcia stoją ludzie. STAP to zarówno dobre miejsce pracy, jak i firma, w której stabilność spotyka się z nowoczesnością. Łączy nas nie tylko wspólna praca, lecz także pasje i zainteresowania.

Sprawdź, na jakie stanowiska prowadzimy obecnie rekrutację. Czekamy na Twoją aplikację!

  • Elektromonter / Brygada elektromonterów
  • Elektryk / Konserwator
Elektromonter / Brygada elektromonterów

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Olsztyn

Opis stanowiska:

  • montaż instalacji elektrycznych
  • nadzór nad bieżącą eksploatacją tych instalacji – usuwanie awarii

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o kierunku elektrycznym
  • uprawnienia sep 1 kV
  • dyspozycyjność
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • prawo jazdy kat.B (mile widziane)

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie w formie umowy o pracę

Zainteresowane osoby, które spełniają powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail: praca@stap.com.pl lub kontakt pod numerem 605 394 417.

Elektryk / Konserwator

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Olsztyn lub kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

  • Montaż instalacji elektrycznych
  • Nadzór nad bieżącą eksploatacją tych instalacji – usuwanie awarii
  • Wykonywanie prac w ramach utrzymania ruchu na innych urządzeniach i instalacjach

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o kierunku elektrycznym
  • Uprawnienia sep 1 kV
  • Dyspozycyjność
  • Doskonała organizacja pracy własnej, profesjonalizm oraz sumienność
  • Umiejętność pracy w stresie pod naciskiem czasu
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną, instrukcjami obsługi i eksploatacji urządzeń w obszarze działania
  • Umiejętność pracy na komputerze
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w profesjonalnym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę

Zainteresowane osoby, które spełniają powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail: praca@stap.com.pl.

Wypełnij aplikację o pracę

Olsztyn

Our Location

Quality, passion, modernity
+ 48 605 394 417

www.stap.com.pl

biuro@stap.com.pl

Location

We operate in Poland, Germany, Great Britain, …

Our location

Poland, Olsztyn

STAP

Please see our offer